![]() | Jan Jelínek, knihkupectví Hledající, Za Pohořelcem 12, 169 00 Praha 6, tel.: 220 873 250, IČO 12263770, email: info@hledajici.cz Aktualizace databáze knih provedena 01.07.2022 | |
Košík: 0.00 Kč, Měna: CZK - EUR | ||
Zamyšlení: Některé záhyby vyžehlí až smrť. [Oliver Wapitti] |
![]() Kategorie: Novinky Prémiové knihy Doporučujeme V hledáčku Všechny knihy Antikvariát Karty "zlatý fond" Ajurvéda, čínská medicína Andělé, víly Astrologie Buddhismus, zen Byliny, bachovy esence CAD PRESS Cvičení, masáže Duchovní beletrie Duchovní učitelé Eko-konzult Ekologie, příroda Energetická místa, mapy Esoterika ostatní Fantasy & Sci-fi Feng šuej Filosofie Hermetismus Homeopatie Jóga Kóany, výroky Kuchařky Léčitelství Lexikony, zákl. knihy Mandaly, mantry Minerály, reiki, čakry New Age, podvědomí nezařazeno Numerologie, i-ťing Partnerské vztahy Pohádky, mýty Portál Psychologie Psychotronika, spiritismus Reinkarnace Santal Sny, snáře Šamanismus Tantra, sexualita Tarot Věštění Víra Votobia Výživa, vitamíny Záhady, proroci Změněné stavy vědomí Kyvadélka Mandaly Minerály, buddhovy náramky Ostatní - CD, DVD, apod. Ostatní pomůcky Společenské hry E-mailové novinky: | Tip od nás: ![]()
![]()
Detail: ![]()
Recenze: Mimozemšťané žijí mezi námi, a to již hodně dlouhou dobu! Kdo jsou tito záhadní Muži v černém (MiB)? Od 50. let minulého století se objevují u fenoménu UFO, dotěrně se vyptávají svědků, konfiskují jim pořízené fotografie, a někdy je dokonce i ohrožují. Víme o nich dosud jen velmi málo. Jistý MiB kontaktoval krátce před smrtí svého syna, uvedl ho do této organizace jako svého nástupce a zasvětil do zákulisního dění, jež se odehrává na pozadí nám známých událostí. Jedná se o svět plný tajných organizací, zázračných technologií, které známe jen ze sci-fi filmů, i utajených mocenských struktur, jež naši planetu pevně svírají v pařátech. Když se Jason Mason dozvěděl od svého otce všechny informace o činnosti a cílech této organizace, zmocnil se ho takový vztek, že se rozhodl podělit o tajné vědomosti s veřejností. Na podzim roku 2015 kontaktoval Jana van Helsinga a poskytl mu interview, které mělo původně vyjít v knize Whistleblower!. Na Jana van Helsinga zapůsobily Jasonovy informace tak mocně, že ho vyzval, aby o tomto tématu napsal celou knihu. Jason Mason se tedy pokusil doložit neuvěřitelné skutečnosti, o nichž mu vyprávěl jeho otec, a jeho tvrzení i zjištění doplňují aktuální výpovědi whistleblowerů, například Coreye Goodea, Michaela Prince, Simona Parkese, Williama Tompkinse a dalších. Čtenářům se tak otvírá zcela nový náhled na svět. Kniha pojednává (nejen) o těchto mimořádně zajímavých otázkách:
Ukázka: Odhalení insidera Simona Parkese Simon Parkes sbíral celý svůj život zkušenosti s mimozemšťany, a to s reptiloidy ze souhvězdí Draka, se Šediváky i s Mantidy, což jsou mimozemské bytosti hmyzího vzhledu. Simon zastával zvolenou politickou funkci, avšak na tuto pozici rezignoval, aby se mohl plně věnovat své investigativní činnosti. Jeho matka pracovala v letech 1965-1979 pro britskou tajnou službu MI5, jež však byla vždy podřízena americké tajné službě NSA. Jejím úkolem bylo sbírat dokumentaci a psát zprávy o zřícených objektech UFO a o mimozemských vesmírných plavidlech nalezených a vyproštěných americkými zvláštními jednotkami. Simonův dědeček byl britský diplomat a působil v zahraniční rozvědce MI6. Také tato služba byla úzce propojena s americkou CIA. Byl rovněž prominentním zednářem a v šedesátých letech zastupoval britské zájmy v OSN. Simon zveřejnil svůj příběh již v roce 2000 a od té doby pořádá v Anglii různé přednášky a konference. Mainstreamová média na něho samozřejmě útočí a snaží se ho zdiskreditovat. V roce 2013 byl však britským ministerstvem obrany (=MoD=Ministry od Defence) pozván k účasti na prohlídce tajné radarové stanice, odkud je možné nepřetržité sledování UFO, což poněkud změnilo mediální pohled na jeho osobu a vedlo to k serióznějšímu hodnocení jeho výzkumů. Parkes byl již jako dítě kontaktován mimozemšťany. Dali mu možnost, aby si jako své duchovní vůdce zvolil buď reptiloidy ze souhvězdí Draka, nebo Mantidy. Simon si vybral Mantidy. V současné době pomáhá rostoucímu počtu lidí, kteří rovněž vystoupili z iluminátských pokrevních rodin a často trpí různými traumaty i následky mučení. Parkes jim napomáhá při reintegraci jejich rozpolcených osobností a snaží se deaktivovat sebevražedné programy, které bývají v těchto osobách aktivní. Na internetu s ním existuje celá řada rozhovorů. Objem informací publikovaných Simonem by mnohonásobně překročil rozsah této knihy. Na Youtube je možné vyhledat jeho pravidelný pořad Connecting Consciousness, v němž odhaluje zákulisní informace a odpovídá na dotazy občanů. (str. 219) S tímto zbožím zákazníci také zakoupili: OI006 - Dějiny náboženského myšlení I. MT041 - Kurandera - hledání podstaty ženské síly EU047 - Co odhaluje tvář - čínské tajemství čtení tváře SR038 - Tajemství krve II - nové pohledy FR035 - Okultní dějiny VX043 - Magické pohyby Vaše názory: (nejnovější nahoře) 01.12.2019 Minář napsal(a): 25.11.2019 Renata napsal(a): | ![]()
|
![]() |
![]() Náš spřátelený plnosortimentní antikvariát: ![]() ![]() |
![]() |
![]() © 2001-2011 - Pavel Černý | 2012-2018 - Pavel Hejný | 2019-2022 Jan Jelínek ![]() |